• taç perde
  • fuar son
  • elit

İpek Yolu Spor Kulübü Play-Off'lara kaldı ancak maça gidecek imkanları yok

Voleybol Erkekler 2. Ligde mücadele eden Nusaybin İpek Yolu Spor Kulübü, grubunda büyük başarı göstererek Play-Off müsabakalarına katılmaya hak kazandı.

  • 25 Şubat 2019 18:11
  • A
  • A

Voleybol Erkekler 2. Ligde mücadele eden Nusaybin İpek Yolu Spor Kulübü, grubunda büyük başarı göstererek Play-Off müsabakalarına katılmaya hak kazandı.
Kızıltepe'de oynanan maçta Cevhertepe Sporu 3-2 yenen Nusaybin İpekyolu mücadele verdiği gurubunu ikinci tamamlayarak Malatya'da yapılacak Play-Off'lara katılmaya hak kazandı.
Takım olarak büyük bir başarı gösterdiklerini dile getiren Kulüp Antrenörü Sefa Kapuci kendi kısıtlı imkânlarıyla bu başarıyı gösteren takım arkadaşlarını tebrik etti.
Malatya'da yükselme grubunda Maraş Belediye, İnegöl Belediye ve Muş Lalezar takımlarıyla ilk mücadeleyi sergileyeceklerini bildiren Kapuci, bu grupta başarılı olmaları halinde finale kalacaklarını ve 1. Lig için büyük bir adım atacaklarını belirtti.

-KULÜP MADDİ VE MANEVİ DESTEK BEKLİYOR
Nusaybin'de kurdukları Voleybol takımının kısa sürede büyük başarı gösterdiğini ifade eden İpek Yolu Kulübü Antrenörü Sefa Kapuci, imkansızı başardıklarını söyledi.
Çok kısıtlı imkânlarla hatta sporcuların kendi özverileriyle deplasmanlara gittiklerini aktaran Kapuci:"Şuanda 1. Lige çıkmak için büyük bir adım attık. Ancak devamını getirmek için maddi ve manevi ihtiyacımız var. Nusaybin'deki yetkililere, STK'lara, Sporseverlere kimin ne imkanı varsa bize destek olmasını, Play-Off'larda Nusaybinlilerin bizleri yalnız bırakmamasını istiyoruz" dedi.
Play-Off müsabakaları 1 ile 3 Mart tarihleri arasında Malatya'da oynanacak.